TABOR
Slider

TABOR

EXPRESS

BUS BLASZAK 5EP

Ładowność do 5 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 3,6 x 1,7 x 1,8h [m]
Typ załadunku: tył/bok

blaszak8

BUS IZOTERMA 8EP

Ładowność do 5 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 3,6 x 1,7 x 1,8h [m]
Typ załadunku: tył/bok

chlodnia

BUS PLANDEKA 8EP

Ładowność do 8 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 4,2 x 2,2 x 2,5h [m]
Typ załadunku: tył/bok/góra

 

plandeka8winda

BUS PLANDEKA 8EP + WINDA

Ładowność do 8 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 4,2 x 2,2 x 2,5h [m]
Typ załadunku: tył/bok/góra

plandeka10

BUS PLANDEKA 10EP

Ładowność do 10 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 4,9 x 2,2 x 2,5h [m]
Typ załadunku: tył/bok/góra

plandeka8

BUS CHŁODNIA

Ładowność do 8 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 4,1 x 2,0 x 2,0h [m]
Typ załadunku: tył
Zakres temperatury: od -20°C do +25°C
Wydruk temperatury

FTL

ciezarowy18solo

SAMOCHÓD CIĘŻAROWY / SOLO

Ładowność do 18 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 7,2 x 2,5 x 2 ,85h [m]
Typ załadunku: tył/bok/góra

naczepa33standard

NACZEPA TYPU STANDARD / MEGA

Ładowność do 33 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 13,6 x 2,48 x 2,6/3h [m]
Typ załadunku: tył/bok/góra

naszepa33izoterma

NACZEPA TYPU IZOTERMA

Ładowność do 33 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 13,6 x 2,48 x 2,7h [m]
Typ załadunku: tył

 

0

NACZEPA TYPU CHŁODNIA

Ładowność do 33 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 13,6 x 2,48 x 2,7h [m]
Typ załadunku: tył
Zakres temperatury: od -20°C do +25°C
Wydruk temperatury

LTL

zestaw38

ZESTAW

Ładowność do 38 europalet
Powierzchnia ładunkowa: 7,7 + 7,7 x 2,5 x 2,6/3h [m]
Typ załadunku: tył/bok/góra

Slider
TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

• transport ekspresowy
• transport towarów niebezpiecznych (ADR)
• transport chłodniczy
• transport całopojazdowy (FTL) oraz drobnicowy (LTL)
• usługi magazynowe oraz przeładunkowe

SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA

Transport expressowy:

Ekspresowy rynek transportowy staje się coraz bardziej wymagający. Jednak dzięki wdrażaniu nowych rozwiązań i wykwalifikowanemu personelowi, możemy zagwarantować, że Państwa towar zostanie dostarczony zgodnie ze zleceniem.

Dostajemy się do miejsca odbioru przesyłki, zwykle w ciągu 1-2 godzin od chwili złożenia zamówienia, na terenie całej Europy.

Przesyłki ekspresowe obsługują pojazdy dostawcze, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t, dzięki czemu zapewniamy Klientowi dostawy do każdego zakątka Europy w bardzo szybkim czasie.

Transport towarów niebezpiecznych

Realizowana przez nas usługa dedykowanego transportu towarów niebezpiecznych wg konwencji ADR jest w pełni profesjonalna i zawsze zgodna z oczekiwaniami Klienta.
Mając na uwadze zagrożenie, jakie niesie za sobą transport towarów niebezpiecznych, naszym priorytetem w transporcie ADR jest nie tylko terminowość dostawy, ale i bezpieczeństwo przewożonych ładunków oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Każdy kierowca desygnowany do realizacji transportu towarów niebezpiecznych jest odpowiednio przeszkolony w tym zakresie i posiada niezbędne certyfikaty, a wykorzystywane pojazdy są odpowiednio przystosowane i wyposażone.

EKSPRESOWY TRANSPORT CHŁODNICZY

Wachlarz naszych usług rozszerzyliśmy również o ekspresowy transport towarów wymagających kontrolowanej temperatury przewozu. Dzięki temu usługi realizowane przez firmę ELITE spełniają najwyższe europejskie standardy.

Dla potwierdzenia najwyższej jakości usługi, po zrealizowaniu transportu przedstawiamy naszym Klientom wydruki dokumentujące właściwą temperaturę towaru w trakcie jego załadunku, przewozu oraz rozładunku. Dodatkowo każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w specjalne urządzenia rejestrujące połączone z systemem GPS, dzięki któremu w każdym momencie mamy kontrole nad temperaturą panującą wewnątrz komory chłodniczej. W trosce o świadczona jakość usług oraz bezpieczeństwo wykorzystujemy tylko własny tabor aut dostawczych, których wiek nie przekracza 2 lat. Kolejnym naszym atutem jest wyposażenie oraz zabudowa aut-każdy z naszych pojazdów posiada bardzo nowoczesne agregaty chłodnicze marki Thermo King, podwójną-dzieloną przestrzeń ładunkową co umożliwia nam przewożenie towarów w dwóch różnych zakresach temperatur.

Wykorzystywany przez nas tabor jest w pełni zgodny z wymaganiami umowy o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów (ATP) oraz pozwala na przewóz ładunków w kontrolowanej temperaturze w zakresie od -25°C do +25°C.

TRANSPORT DROBNICOWY ORAZ CAŁOPOJAZDOWY

Zorientowany na sukces i kompleksową obsługę klienta zespół firmy ELITE, poza ekspresowymi przesyłkami, oferuje swoim Kontrahentom również rozwiązania dla transportu całopojazdowego FTL (ang. Full Truck Load) oraz transportu drobnicowego LTL (ang. Less Than Truck Load).

Transport drobnicowy (LTL) to gwarancja niskich kosztów, przy zachowaniu optymalnych terminów realizacji zlecenia, zgodnie z zamówieniem Klienta i oznacza ładunek, który wykorzystuje jedynie część przestrzeni ładunkowej pojazdu. Jeśli nie zależy Państwu na szybkim dostarczeniu towaru, a jego wielkość jest niewielka, ten wybór będzie na pewno satysfakcjonujący.

Transport całopojazdowy (FTL) pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej i/lub dopuszczalnej masy, która może być przewożona danym pojazdem. Klient, wynajmując całą powierzchnię ładunkową do przemieszczenia swojego towaru w konkretne miejsce, znacznie skraca czas całej operacji, ale i zwiększa jej bezpieczeństwo. Jest to szczególnie ważne podczas przewozu cennych lub wrażliwych towarów, podatnych na zniszczenie lub nieprzystosowanych do długotrwałego transportu.

Indywidualne i profesjonalne podejście naszych specjalistów do każdego Klienta gwarantuje wybór optymalnego rozwiązania.

USŁUGI MAGAZYNOWE ORAZ PRZEŁADUNKOWE

Oprócz usług spedycyjnych na terenie Unii Europejskiej, oferujemy także przewóz ładunków całopojazdowych i częściowych z krajów Europy Zachodniej do Rosji, na Ukrainę oraz Białoruś. Ogromne doświadczenie, grupa ściśle współpracujących z nami przewoźników oraz agencji celnych to gwarancja usług na najwyższym poziomie.

Dzięki własnemu magazynowi zlokalizowanemu przy trasie nr S8 łączącej Berlin z Moskwą, oferujemy także usługi związane z kompletacją i przygotowaniem towarów na rynek Europy Wschodniej.

Dogodna lokalizacja magazynu przy trasie nr S8 to idealne rozwiązanie dla towarów przewożonych z Europy Zachodniej do Rosji, na Ukrainę i Białoruś. Oprócz operacji na ładunkach i przygotowania towarów na rynek wschodni, pomagamy także w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji transportowo-celnej.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w logistyce towarów na rynki wschodnie, znajomość problemów oraz przeszkód jakie temu towarzyszą, pozwoliły stworzyć nam szeroki wachlarz usług o najwyższej jakości. Grupa współpracujących z nami przewoźników oraz agencji celnych to gwarancja rzetelności w każdym powierzonym nam zadaniu.